Günün Tarihi:22 Eylül 2021

SAYBİR’in ilk kongresi


Sakarya Şairler ve Yazarlar Dayanışma Derneği (SAYBİR) 1. Olağan Kongresini dernek binasında yaptı.

Sakarya Şairler ve Yazarlar Dayanışma Derneği  (SAYBİR) Başkanı Halil Müftüoğlu, yapmış olduğu konuşmada, “Her şey siz şairlerimiz için, her şey şiir için her şey edebiyat için. Bu vesile ile bana güvenerek bana ve yönetim kurullarına güvenerek iki yıl daha bu görevi bizlere veren siz arkadaşlarımıza şahsım ve yönetime seçilen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kurucular kurulunda olup bu yönetimde olmayan Osman Karataş ve Dursun Yelken’e şu ana kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

Liste

Sakarya Şairler ve Yazarlar Dayanışma Derneği Başkanı Halil Müftüoğlu. Yönetim kurulu; Osman İbrahim Baş, Erdal Dursun, Ebubekir Tuncer, Hülya Bilgin Çolakoğlu, Temel Ata, Pınar Tabakoğlu, Fikret Cengiz. Denetim kurulu; Mehmet Yaşar, Aytaç Güner, Bulunç Başer seçildi.

30 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 732 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU