Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Esnafa 6 milyon kredi


Ferizli Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Nurettin Samsa yaptığı açıklamada 2017 yılı içerisinde 122 esnaf arkadaşımıza 6 milyon kredi dağıttık, 2018 yılında da dağıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Yardımcı olmak

Başkan Nurettin Samsa, Ferizli Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi olarak sorumlu olduğumuz bölgelerde bulunan tüm esnaf arkadaşlarımızın taleplerini, isteklerini alarak gerekli işlemlerini en süratli bir şekilde hazırlayıp, ilgili Halk Bankamıza teslim ediyoruz. Şahıslarında her hangi bir sıkıntılı durum yoksa kredisini en yakın bir zamanda çıkarma konusunda yardımcı oluyoruz” diye konuştu.

Teşekkür

Esnaf ve Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifimizde tüm ortakların da hakları olduğunu ifade eden Başkan Samsa,” Esnaf ve Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifimizde tüm ortaklarımızın da hakları vardır. Bizlerde yönetim kurulu olarak bu ortaklarımızın haklarını korumak ve kollamak, esnaf arkadaşlarımıza her zaman yardımcı olmak zorundayız. Bugüne kadar dağıtığımız kredilerde geri dönüşümlerde kooperatifimizi plasman yönünden sıkıntıya düşürecek bir durum olmamıştır hepsi zamanında ödemelerini yaptıkları içinde tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Davet

Ferizli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifimizin olağan kongresi 7 Şubat Çarşamba Günü Kooperatifimizin altındaki salonda yapılacaktır. Başkan Samsa, “7 Şubat’ta yapılacak olan Genel Kurulda tekrar adayım. Tüm üyelerimizin kongreye gelmelerini bekliyoruz. Kahve sohbetlerinden duyduklarını değil, gerçekleri kongremizde salonda öğrenmelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

2 Şubat 2018 , Cuma Bu haber toplam 694 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU