Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Akyazı’da kayıtlar başlıyor


Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek merkezi 2018-2019 yılı 5-6-7-8 sınıflar için 2. dönem Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler İngilizce, Fen Bilgisi alanlarında ders kayıtlarını almaya başladı.

Yeni başarılar

Her yıl bünyesindeki uzman eğitimci kadrosu ile bugüne kadar yetiştirdiği yüzlerce öğrenciyi başarıdan başarıya ulaştırarak Fen Liselerine, Anadolu liselerine, Anadolu İmam hatip liselerine ve diğer önemli liselere yerleşmelerinde yüzde 99 oranında yerleşme başarısı ve yine yüzde 99 oranında TEOG başarısı elde eden Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere destek merkezi, eğitimde derslere destek geleneğine bu yıl da aynı tempo ile devam edip yeni başarılara imza atmak adına 2018 - 2019 eğitim sezonu 2. dönem 5-6-7-8 sınıflar için Türkçe, Matematik, Sosyal bilimler İngilizce, Fen Bilgisi, alanlarında ders kayıtlarını 05 Şubat 2018 Pazartesi günü almaya başlayacak.

Ücretsiz eğitim

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Gelecek nesillerin Bilgili ve Kültürlü yetişmesinde eğitim kurumları çok önemlidir. Bu kapsamda bu güne dek yüzlerce başarılı öğrenciyi bünyesinde ücretsiz olarak yetiştiren, onları başarıdan başarıya ulaştıran kaliteli eğitim kadrosu ile Akyazı’da hizmet veren Bilgi ve Kültür evi derslere destek merkezimizin 2017-2018 yılı 2 dönem kayıt alımları başladı. Öğrencilerimiz yeter ki eğitim istesinler Akyazı Belediyesi olarak eğitim için her zaman varız" dedi.

 

4 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 613 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU