Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Yenigün’den zorunlu açıklama


01.02.2018 Perşembe gecesi internet sitemizin Hacklenmesi sonucu bizim dışımızda “Sakarya’da olmayan bir transfer haberi” sanki varmış gibi sitemize konulmuştur. Siber saldırı sonucu gerçekleşen olaya anında müdahale edilmiş ve haber sitemizden kaldırılarak gerekli açıklama yapılmıştır.

Ancak bu olay sonrasında art niyetli kişiler sanki böylesine bir transfer haberi yaşanmış ve Yenigün bu haberi yapmış gibi paylaşımlarda bulunmuşlardır. Bu olayla ilgili anında sitemizde yapılan açıklamaya rağmen, art niyetli kişiler bu paylaşımları sürdürmüş ve maalesef ülkemizin seçkin sayılabilecek basın kuruluşları da bu talihsiz olaya alet olmuşlardır.

Bir kez daha herkes şunu iyi bilsin ki;  Yenigün Sakarya’nın en fazla takip edilen en güvenilir yayın kuruluşudur. İstemimiz dışında gerçekleşen bu olayı hiçbir şekilde araştırmadan kasıtlı bir şekilde haberleştiren medya kuruluşları ve sitemize saldırıyı düzenleyenlere yönelik hukuki mücadele başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Yenigün gazetesi sosyal medya hesapları

@YenigunSakarya(Twitter)

@Sakaryayeniguncomtr (Facebook)

4 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 119707 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 5 Şubat 2018 , Pazartesi

Mustafa Yaman

Fanatik gazetesine bile çıkmış.Duyuruyu okumayanlar ilk voleybol maçını doldurur :) İzdiham olabilir dikkat

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU