Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Kaliç güven tazeledi


Akyazı’da mevcut Odalar arasında Şoförler Odası’ndan sonra 296 faal üyesiyle en fazla üyeye sahip Oda konumunda olan Akyazı Bakkallar, Bayiler ve Sebzeciler Esnaf Odasının olağan genel kurulu Nostalji Düğün Salonu’nda yapıldı.

Teşekkür

SESOB Başkanı Hasan Alişan tarafından yönetilen kongrede yargı gözetiminde yapılan seçime tek listeyle gidildi ve Hüseyin Kaliç bir kez daha Oda Başkanlığına seçilerek güven tazelemiş oldu. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından konuşan Oda başkanı Hüseyin Kaliç, genel kurula katılan tüm üyelere oylarıyla verdikleri destek ve güven içinde teşekkür etti.

Katılım

Akyazı Bakkallar, Bayiler ve Sebzeciler Esnaf Odasının gerçekleşen Genel Kuruluna SESOB’a bağlı bazı odaların başkanları ile İYİ Parti Akyazı İlçe Başkanı Servet Top, MHP’li Meclis Üyeleri Harun Köymen ve Hikmet Kurt ile kalabalık davetli katıldı.

Yönetim

Yargı gözetiminde yapılan seçim sonunda Hüseyin Kaliç bir kez daha Bakkallar, Bayiler ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanlığına seçilirken Yönetim Kurulu asil üyeliklerine de Rıdvan Özer, İlyas Yılmaz, Halil İbrahim Kopya, Recep Boğaz, Halil İbrahim Çeliker ve Hasan Bahadır,Denetleme Kurulu asil üyeliklerine ise Şenol Aktürk, Serkan Yüksel ve Harun Kobya’nın seçildi.

5 Şubat 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 808 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU