Günün Tarihi:27 Eylül 2020

Miniklere başkan ziyareti


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Gazipaşa İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerini sınıflarında ziyaret etti.

Yerinde görme

Okul Müdürü Selahattin Çağır eşliğinde minik öğrencileri ziyaret eden Başkan Yılmazer, öğretmenleri Songül Aksu Yıldırım ve Ayşenur Korkmaz’dan öğrenciler ve eğitimleri hakkında bilgi aldı. Göreve geldikten sonra her fırsatta bütün okulları ziyaret eden Yılmazer, sıkıntıları yerinde görme fırsatı bulduklarını ve ihtiyaçların karşılanması için gerekli çalışmaları başlatarak, eğitime hizmet halka hizmettir bilinciyle okulların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını aktardı.

Bizim geleceğimiz

Minik öğrenciler ile yakından ilgilenen Başkan Yılmazer, “ Bugünün minikleri, yarının büyükleri siz olacaksınız. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Her biriniz bizler için çok değerlisiniz, ileride hepinizin iyi bir aile ferdi ve meslek sahibi olmanızı temenni ediyorum” dedi.  Başkan Yılmazer minik öğrencilerle fotoğraf çekilip hediyelerini taktim etti. Okul Müdürü Selahattin Çağır, anasınıfı öğretmenleri Songül Aksu Yıldırım, Ayşenur Korkmaz ve öğrencilere eğitim dönemlerinde başarılar diledi. 

7 Şubat 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 1021 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU