Günün Tarihi:28 Ekim 2020

AGD’den dolu dolu kış kampı


Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adapazarı Temsilciliği Ortaöğretim Komisyonu Teşkilatlanma Başkanı Muhammed Enes Kaya, Kış Etkinlikleri kapsamında ortaokul öğrencileri ile düzenledikleri kampın tamamlandığını duyurdu

Ahlak ve maneviyat

Kaya, “Derneğimiz, yaklaşık 50 yıldır ‘İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır’ inancı ile çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye’mizin 81 il, bine yakın ilçe ve 14 ülkedeki temsilciliğiyle, halkımıza,  ama özellikle de gençlerimize yönelik ahlak ve maneviyat merkezli sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirmekteyiz” dedi.

 

Yurt binasında

Kaya, “Bu faaliyetlerdeki amaç, gençliğimizi manevi değerlere bağlı, milli şuuru olan, çalışkan, azimli ve mücadeleci bir ruha sahip olmalarını sağlamaktır. Bu amaç ve hedefler doğrultusunda 31 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde yurt binamızda düzenlediğimiz ve 24 ortaokullu gencimizin katıldığı kampta; temel ahlak dersleri, doğa yürüyüşü, bilgi yarışmaları, canlı ezgi dinletileri ve film izleme aktivitelerinde bulunduk” dedi.  

 

Emanet eden

Kaya, “Katılımcı gençlerin  ve ailelerinin teşekkür ve memnuniyetlerinden duyduğumuz mutluluk, çalışma azmimizi daha da yükseltecektir. Bizlere güvenip çocuklarını emanet eden kıymetli velilerimize de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

Devam edecek

Bu ve benzeri faaliyetlerin çocukların gelişimine olan katkısını dile getiren Kaya, “Çalışmalar sadece bu kamplardan ibaret değil. Gece gündüz gençlerin ruh ve beden dünyasının gelişimi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz” dedi. Çeşitli etkinliklerle devam eden kamp programı öğrencilerin Macera Park’ta gönüllerince eğlenmeleri ile sona erdi. 

8 Şubat 2018 , Perşembe Bu haber toplam 631 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU