Günün Tarihi:30 Kasım 2020

‘Gençlik olmadan başarı olmaz’


AK Parti Mahalle Başkanları, Sakarya Park’ta gerçekleştirilen toplantıda protokolden yetki belgelerini teslim aldılar. Gençlerin kendileri için önemine değinen Kılıç, “Siyasette ne kadar konuşulursa konuşulsun, ne kadar adım atılırsa atılsın, arkasında gençlik olmadan başarı da olmaz” dedi.

Katılım

Sakarya Park’ta gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Enes Yavuz ve Mahalle Başkanları katıldı. AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Gençler bizim için her zaman önemlidir. Yaptığımız her toplantı da gittiğimiz her yerde söylediğimiz gibi bizlere genç dinamik kanlar lazım. Siyasette ne kadar konuşulursa konuşulsun, ne kadar adım atılırsa atılsın, arkasında gençlik olmadan başarı da olmaz” sözleri ile gençlere verdiği önemi dile getirdi.

‘Her daim yanınızdayız’

Her zaman gençlere destek olacaklarını söyleyen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk “ Bir gün her biriniz ayrı ayrı güzel yerlerde olacaksınız. Geleceğin Cumhurbaşkanları, Belediye Başkanları sizlerin arasından çıkacak. Verdiğiniz mücadeleyi, davanıza duyduğunuz saygıyı görebiliyoruz. Çalışmalarınızda bizler de her daim yanınızdayız ve desteklerimiz sonuna kadar devam edecektir” dedi.

Mücadeleye devam

Çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir “Bizler bu yola ülkemiz, milletimiz için çıktık. Sıkılmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Yaptığımız istişareler ve çalışmalarımız ile kendimizi kanıtlamış olacağız” sözleri ile düşüncelerini dile getirdi.

Hedef

AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Enes Yavuz, “Hepimizin hem Sakarya hem de ülkemiz için yapması gerekenler var. Ben ve yönetimim üzerimize düşeni sonuna kadar yapacağız. Bireysel hareket etmeden İl ve İlçe teşkilatlarımız ile birlikte çalışmalar yürüterek ilerliyoruz. Başkanlık görevi bana verildiği anda kendimize bir hedef belirledik ve ilk olarak üye sayımızı 5 bine çıkartacağız. Başkan olmak için başkan olmadık her şeyin bilincindeyiz. Gençliğe verilen önemi ve değeri boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

Üye sayısı

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, “Yaptığımız çalışmalar olduğu gibi, daha yapacağımız çok çalışma var. Üye sayısını genişletmemiz gerekiyor. Gençlerin verdiği mücadeleyi göz ardı etmek mümkün değil. Bizlere verilen desteği bizde onlara vereceğiz. Sakarya siyasette önemli bir noktada ve bizler bunun farkındayız. Üzerimize düşen her görevi layıkıyla yerine getireceğiz”  dedi. 

8 Şubat 2018 , Perşembe Bu haber toplam 721 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU