Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Aydın’ı dualarla uğurlandı


Horozlar mahallesi (köyü) sakinleri, mahalle gençlerinden Enes Aydın vatani görevini yapmak üzere dualarla birliğine yolcu etti. Kimseyi rahatsız etmeden, asker adayını havalara atmadan ve en önemlisi havaya silah atılmayan dualı uğurlama örnek hareket olarak gösterildi.

İlk sevinç

Horozlar Mahallesi’nin tanınmış ailelerinden, Halil Aydın’ın oğlu ve Hacı Sebahattin Aydın’ın torunu Enes ailesine ilk asker olma sevincini yaşattı ve birliğine katılmak için Çanakkale’ye gitti.

Dualar okundu

Enes Aydın’ın asker uğurlamasında mahalle meydanında toplanan kalabalık mahalle cami imamının okuduğu duaya eşlik etti. Duada Enes Aydın’a hayırlı teskereler dilendi, Afrin’de teröristleri ile göğüs göğüse çarpışan kahraman Mehmetçikler için başarılar niyaz edildi. 

8 Şubat 2018 , Perşembe Bu haber toplam 932 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU