Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Gizemfrit’ten sektöründe ilk


Dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi Gizemfrit, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belgelendirilerek “Ar-Ge Merkezi” olmaya hak kazandı. Gizemfrit, sektöründe Ar-Ge Merkezi belgesi alan ilk kurum oldu.

Ar-Ge Merkezi

Yenilik ve tasarımla ürün kalitesini ve standartlarını yükselterek ülke ekonomisinin uluslararası düzeyde rekabet edebilmesine yönelik çalışmalarını sürdüren Gizemfrit, 20 Aralık tarihi itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi belgesini aldı. Gizemfrit’in Ar-Ge Merkezi sektöründe ilk olma ayrıcalığına sahip oldu.

Projeler

Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük aldıkları belgeye ilişkin yaptığı açıklamada, Gizemfrit’in her zaman Ar-Ge faaliyetlerine önem veren bir kurum olduğunu belirterek, rekabette her zaman güçlü olmak için daimi olarak Ar-Ge ve inovasyona yatırım yaptıklarını belirtti.  Küçük, “Ar-Ge merkezin 2,5 milyon TL yatırım ile kuruldu. Şu an 28 arkadaşımız hem Gizemfrit’e hem de Türkiye ekonomisine değer katacak yeni ürün, tasarım ve teknolojiler üzerinde çalışıyor. Yakında hayata geçireceğimiz projelerimizle önemli farklar yaratacağımıza inanıyorum” dedi.

 

11 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 846 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU