Günün Tarihi:27 Kasım 2020

Başarı için neler yapabiliriz?


Geyve’de Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda 5, 9 ve 12’nci sınıflara yapılan sınav sonuçlarının değerlendirilmesi ve sınavlarda akademik başarının yükseltilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Katılım

Milli Eğitimden sorumlu Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakam İlyas Memiş, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Ölçme ve Değerlendirmeden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Tetik, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Geyve, Pamukova ve Taraklı’da görev yapan okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, ilimiz genelinde 5, 9 ve 12’nci sınıflara yapılan sınav sonuçlarının değerlendirilmesi ve sınavlarda akademik başarının yükseltilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Eğitim düzeyi

Toplantıda, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakam İlyas Memiş ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre birer konuşma yaptı. Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy konuşmasında; Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nun eğitim konusunda eğitimcilerimize tam destek verdiğini belirterek eğitim camiamızda görevli her personelin görev bilinci içerisinde tatlı bir rekabet halinde çalıştıkları takdirde eğitimde başarı oranının artacağını söyledi. Kaymakam İlyas Memiş yaptığı konuşmada; İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerek ilçeler düzeyinde gerek okullar, sınıflar gerekse ders kapsamlı bir çalışma yapıldığını, bu çalışmanın okullarımızın bundan sonraki eğitim düzeyi ve başarı durumun artması konusunda faydalı olmasını temenni ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Program

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, ilimizin eğitim düzeyinin daha ileri noktalara çıkarılması için topyekûn çalışma başlatıldığını bu kapsamda ilçelerin ve okulların başarı durumlarını tespit edilerek bundan sonra gerekli çalışmanın yapılması için program başlatıldığını ifade etti. Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme toplantısı Kaymakam İlyas Memiş’in, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye birer plaket taktim etmesiyle sona erdi. 

11 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 625 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU