Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

Geceye davet


Afrin’den Kudüs’e Zeytin Dalı sloganı ile Sakarya İHH tarafından organize edilecek olan Kudüs Gecesi programı bu akşam saat 19:30 da Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek.

Hatim duaları

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın konuşmacı olarak katılacağı programda sevilen ezgileriyle tanınan Grup Yürüyüş’de bir konser verecek.  Afrin’den Kudüs’e Zeytin Dalı sloganı ile hazırlanan programda Afrin’de kahramanca mücadele ederken hayatlarını kaybeden şehitler için okunan hatimlerin duası da yapılacak.

 

Unutmuyoruz

Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın, “Şubat ayı şehadet ayıdır diyoruz ve tüm şehitlerimizi anmak için ilk kıblemiz Kudüs teması ve Zeytin Dalı Harekatından yola çıkarak Afrin’den Kudüs’e Zeytin Dalı sloganı ile programımıza hazırlanıyoruz. İHH Genel Başkanımız Bülent Yıldırım ve Grup Yürüyüş gecemizde yer alacak. Afrin’de kahramanca mücadele eden yiğitlerimizi tabiî ki unutmuyoruz. Hem ordumuz muzaffer olsun diye dua edeceğiz hem şehitlerimiz için okuduğumuz hatimlerimizin duasını yapacağız.

Sakaryalıları bekliyoruz” dedi.

 

15 Şubat 2018 , Perşembe Bu haber toplam 518 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU