Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

‘Taviz vermeden güçlenmeliyiz’


Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Esnaf odalarımızla güzel bir uyum yakaladık. Pek çok projeye birlikte imza attık. İstişareyi hep ön planda tuttuk. Yakaladığımız bu uyumdan kesinlikle taviz vermemeli, daha da güçlendirmeliyiz” dedi.

Ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ve yönetimi ile bir araya geldi. SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın da yer aldığı ziyarette kısa süre önce gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası görevi devralan Haluk Hacıoğlu, yürüttükleri çalışmalar hakkında Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi.

Birlik ve beraberlik

Göreve yeni başladıklarını aktaran Haluk Hacıoğlu, “Yeni bir ekip oluşturduk. Hepimiz heyecanlıyız. İnşallah projelerimizi zamanla hayata geçireceğiz” derken SESOB Başkanı Hasan Alişan, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. Alişan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na esnafımızın yanında olduğu için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İstişare

Başkan Zeki Toçoğlu, “Olağan Genel Kurul sonrası Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı olan Haluk Hacıoğlu ve yönetimini kutluyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizle güzel bir uyum yakaladık. Pek çok projeye birlikte imza attık. İstişareyi hep ön planda tuttuk. Esnaflarımızda bu güzel uyum neticesinde şehrimizde çalışmalarını birlik ve beraberlik içerisinde sürdürüyor. Yakaladığımız bu uyumdan kesinlikle taviz vermemeli, daha da güçlendirmeliyiz” dedi.

16 Şubat 2018 , Cuma Bu haber toplam 602 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU