Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Başarıyı paylaşarak kutladılar


Sakarya’da ‘Gücümüze ve tecrübemize güveniyoruz’ ‘İş işten geçmeden’ sloganıyla 28 yıldır hizmet veren Ayhan Akdağcı Sigorta, Türkiye’deki sigorta acenteleri arasında 3. olurken Kocaeli Bölge Acentelerinde bölge 1. oldu.

Başarı

Sakarya’da 12 Şubesi ile 28 yıldır hizmet veren Ayhan Akdağcı Sigorta; Neova Sigorta’nın 1900 acente içerisinde Türkiye’deki sigorta acenteleri arasında Türkiye 3’üncüsü, Kocaeli Bölge Acenteleri arasında da Bölge 1’incisi oldu.  Bu başarısını Serdivan no;3.5 Kafede kutlayan Ayhan Akdağcı Sigorta kurucusu Ayhan Akdağcı,  “Bizim başarımız personelimizin başarısıdır” dedi. Başarı plaketlerini Neova Sigorta Kocaeli Bölge Müdürü Tarık Teoman Sarı’nın elinden alan Ayhan Akdağcı Sigorta personeli, “Başarımız artarak devam edecektir” dedi.

 

16 Şubat 2018 , Cuma Bu haber toplam 787 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU