Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

AK Parti’de Erdoğan hazırlığı


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Güneşler Merkez Mahallesi Danışma Toplantısı geniş bir katılım ile gerçekleşti.

Katılım

Toplantıya İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve meclis üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever ve yönetimleri, mahalle sakinleri ve yöneticileri katılım sağladı.

 

Dönüm noktası

Başkan Ak,  konuşmasında 2019 seçimlerinin önemine değinerek,  " 2019 seçimleri ülkemiz için bir dönüm noktasıdır. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı halkımıza anlatabilmeliyiz. Kapı kapı dolaşıp bunu inşallah gerçekleştireceğiz, insanların gönüllerine dokunacağız. Çünkü kardeşlerim Türkiye bu günlere kolay gelmedi, bu yüzden yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı herkese duyurmalıyız. Yerli üretimler ile yerli ve milli silahlar ile, yerli sanayi ile güçlenen ve daha da güçlenecek olan ülkemiz 2023 öncesi gireceği bu 2019 virajını inşallah en iyi şekilde dönecektir" dedi.

 

FETÖ belası

Başkan Ak, "Türkiye güçlendikçe, eli güçlü oldukça içerde ki ve dışarıdaki düşmanlarımız delirdiler Türkiye’ye söz geçiremiyoruz, Orta doğudaki çıkarlarımızı kabul ettiremiyoruz. FETÖ belasını devreye soktular ama milletimiz ve liderimiz bu hainlere fırsat vermedi. 15 Temmuz’da gereken cevabı verdi ve her zaman da vermeye devam edecek. Çünkü bunların oyunları hep devam edecek, çünkü kardeşlerim Türkiye her geçen gün büyüyor, gelişiyor. Bizi durdurmak için hem içerideki hem dışarıdaki hainler her türlü oyunu deneyecekler ama Allah'ın izni ile bunlara fırsat vermedik vermeyeceğiz" dedi.

 

Ana muhalefet

Konuşmasının devamında CHP'ye yüklenen Ak, "Ana muhalefet partisinin durumu içler acısı ve durumları her geçen gün daha kötüye gidiyor. Geçen yaptıkları kongre ile ne halde olduklarını bir kez daha gördük. 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sözünden rahatsız olduğunu ifade eden, 'Türkiye ile İran savaşırsa İran’dan yana olurum' diyen insanları bir kez daha parti bünyesinden tuttuklarını üzülerek gördük. Ama milletimiz gereken cevabı bunlara 2019 seçimlerinde de verecektir. Derdi Türkiye olmayan, bu ülke için mücadele etmeyen insanları bu millet başa getirmeyecektir" diye konuştu.

 

Afrin harekatı

Ak, "20 Ocak'tan bu yana Afrin'de kahraman ordumuz her türlü engel ile mücadelesini sürdürüyor, Allah'ın izni ile son terörist etkisiz hale getirilene kadar da devam edecek. Askerimiz orada ülkemize toprak kazandırmak için değil sınır güvenliğimizi sağlamak ve oradaki mazlumlara umut olmak için savaşıyor. Maalesef ana muhalefet bunlardan da habersiz bir şekilde açıklamalarını sürdürüyor. Afrin ve ülkemizin her köşesindeki yaralanmış olan gazilerimize Allahtan acil şifalar diliyor şehit olmuş askerlerimize Allahtan rahmet diliyor ailelerine ve sevenlerine sabır diliyorum” dedi.  

 

Kongreye davet

Ak, “11 Mart’ta gerçekleştireceğimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’da katılacağı İl kongresine herkesi davet ediyorum dedi. Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Meclis üyesi Necdet Tömekçe belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Küsmek olmaz

Dişli, “Yapılacak yatırımların kalıcı olması için çalışıyoruz. Yapboz şeklinde yatırımlar yapmak istemiyoruz. Güneşler’de yapılacak olan kapalı Pazar yeri için de sona gelindi. Ufak tefek sorunlar kaldı, vatandaşların istekleri karşılayacak şekilde Pazar yerini bitireceğiz. Yapılan 18 uygulamaları ve acılan yollarla güneşler mahallesinin gelişip büyümesi bizi ve sizleri memnun etmektedir. Hizmet konusunda eksiklerimiz olabilir, eğer eksiğimiz varsa bu bizim eksiğimizdir. Bundan dolayı partiye küsmek, tavır almak doğru değildir”

 

Milli iradesi

2019 seçimlerinin önemine değinen Dişli, “Geleceğimiz için ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için önümüzde son engeli aşarak güçlü Türkiye’nin temellerini hep birlikte atacağız. Allah’ın izni, halkımızın milli iradesi ile inşallah 2019 seçimlerinde de hedeflerimizin önündeki son engeli de aşacağız” dedi. Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ise bugün saat 14.00' de gerçekleşecek olan Kadın Kolları 3. Olağan Kongresine tüm üyeleri davet etti. 

17 Şubat 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 769 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU