Günün Tarihi:21 Ekim 2021

157 işçinin yüzü güldü


Akyazı Belediyesi’nde taşeron işçi olarak çalışanlar arasında yapılan değerlendirme sonuçlarına göre kadroya geçmek için müracaat eden ve bu talepleri kabul edilen personelin isimleri belirlendi.

Kabul edildi

Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, AK-BELDE A.Ş. Müdürü Nail Kahveci ve İlçe Mal Müdürü Hasan Ali Korkmazdan kurulu olan Komisyon tarafından yapılan değerlendirmeye göre Akyazı Belediyesinde 157 taşeron işçi kadrolu işçi statüsünü geçme talepleri kabul edildi.

İtiraz hakkı

Yapılan açıklamaya göre talepleri kabul edilmeyen taşeron işçilerin 21-23 Şubat tarihleri arasında Sakarya Valiliğine iletilmek üzere Akyazı Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğü ile Arşiv Müdürlüğüne itiraz etmeleri gerekiyor. Sınav a girmeye hak kazananlara ait kesin liste yapılacak olan itirazların değerlendirilmesinden sonra açıklanacak. Daha sonra sınav tarihleri açıklanacak ve kadroya girmeye hak kazananlar bu sınav sonrasında tam netlik kazanacak.

 

23 Şubat 2018 , Cuma Bu haber toplam 698 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 



SAKARYASPOR PUAN DURUMU