Günün Tarihi:26 Eylül 2020

Validen okul ziyaretleri


Vali İrfan Balkanlıoğlu, Adapazarı İlçesinde bulunan Cevat Ayhan Fen Lisesi ve Özel Şahin Okullarını ziyaret ederek, öğretmen ve öğlencilerle bir araya geldi.

Çiçeklerle

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli’nin de eşlik ettiği ziyaretlerde ilk olarak Korucuk Mahallesinde bulunan Cevat Ayhan Fen Lisesinde öğretmen ve öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Balkanlıoğlu, okul bahçesinde öğrencilere hitaben bir de konuşma yaptı.

En iyisini

Ülkemizin yarınlara çok daha güvenle bakması için, okuyan, kendisini geliştiren ve her şeyin en iyisini yapmaya çalışan bireyler olmaları gerektiğini belirten Vali Balkanlıoğlu, bu konuda en büyük yardımcılarımızın kıymetli öğretmenlerimiz olduğunu ifade etti.

Sorunları dinledi

Okul müdüründen faaliyetler hakkında bilgiler alan ve sınıfları gezerek öğrencilere başarılar temennisinde bulunan Vali Balkanlıoğlu, okulun konferans salonunda idareci ve öğretmenlerle de bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Özel Şahin Okulları

Daha sonra Özel Şahin Okullarına geçen Vali Balkanlıoğlu, burada da idareci ve öğrenciler tarafından karşılandı. Ardından idareci ve öğretmenlerle birlikte öğrencilerin seslendirdiği Çanakkale Türküsünü dinleyen Vali Balkanlıoğlu, sınıfları gezerek bir süre derslere de katıldı.

Karşılandılar

Buradaki ziyarette Vali Balkanlıoğlu’na İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli eşlik etti. Şahin Okulları kampüs alanında kurucu temsilci Gürsoy Alagöz, İlköğretim Müdürü Rabia Dorken, Lise Müdürü Mert Can ve öğrenci temsilcileri ile karşılanan heyet, sonrasında öğrenciler tarafından kendileri için hazırlanan programa katıldılar. 

Tanıtım sunumu

Müzik Kulübü öğrencilerinin hazırladığı dinleti ve Türkçe Kulübünün hazırladığı tanıtım sunumunun ardından hep birlikte okulu gezen protokol okulun eğitim politikası, başarıları ve fiziksel imkanları hakkında bilgi aldı.  Hayvanat bahçesi ve kır evini de ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, öğrencilerinin sosyal hayatlarına yaptıkları olumlu katkılar sebebi ile okul yöneticilerini tebrik ettiler. 

24 Şubat 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 879 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU