Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Bayraktar’dan hoş geldin ziyareti


ATSO Başkanı Z. Şinasi Bayraktar Akyazı Kaymakamlığına vekaleten görevlendirilen Mehmet Fatih Çilekli’yi ziyarette bulundu. Ziyarette Genel Sekreter Yalçın Karaçayır’da hazır bulundu.

İstişare

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar’ın kendisini ziyaret etmesinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Çilekli, Akyazılılara hizmet için elinden gelen ne ise onu fazlasıyla yapmaya hazır olduğunu, bu tür ziyaretlerin karşılıklı olarak devam etmesini ve fikir alış – verişi halinde olmaları gerektiğini söyledi.

Ekonomi

ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar, “İlçemize vekâleten görevlendirilen Kaymakamımız Çilekli’yi ziyaret ettik ve kendilerine hoş geldiniz diyerek görevlerinde başarı dileklerimizi ilettik.  İlçemizin sanayisi, ticareti ve ekonomisi ile ilgili bilgiler aktardık. Sosyoekonomik gelişmişlik düzeyinin arttırılması, kontrollü sanayi ile ilerleyebilmesi, sanayi gelişirken tarım ve turizmi de canlandıracak projelerle birlikte faydalı yatırımlara yönelerek Akyazı’nın kalkınması, refahı ve huzuru için el birliği içinde olmamız gerektiğini dile getirdik” dedi.

 

24 Şubat 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 612 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU