Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Aile müdürleri toplandı


Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda verilen hizmetlere yönelik olarak ‘Toplam Kalite Yönetimi’ (TKY) çalışmaları kapsamında şubat ayı Kuruluş Müdürleri Koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Faaliyetler konuşuldu

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu başkanlığında il müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen koordinasyon toplantısına, il müdür yardımcıları ve il müdürlüğüne bağlı hizmet veren birimlerin kuruluş müdürleri katıldı. Kurumumun çalışma alanlarıyla ilgili olarak gündemde yer alan konular görüşülerek çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda ayrıca kuruluş müdürlerinin yapmış olduğu faaliyetlerin sunumu, istek ve önerileri değerlendirildi. Toplantı bir sonraki ayda yapılacak çalışmaların planlanmasının ardından, karşılıklı görüş ve düşüncelerin paylaşılmasıyla son buldu.

 

25 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 451 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU