Günün Tarihi:26 Ekim 2020

Ülkenin geleceği gençler


Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi, ilçe teşkilatları eğitimleri kapsamında düzenlenen programda konuşan Başkan Öztopaloğlu, “Gayemiz, gençlerin inancı ve ideali uğrunda fedakârlık yapabilecek bilgi ve donanıma sahip olmasıdır. Çünkü ülkemizin geleceği gençlerdir” dedi.

Bilgi ve donanımlı

Program ile ilgili bilgilendirme yapan Sakarya AGD İl Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Muhammet Öztopaloğlu, “Gayemiz, gençlerin inancı ve ideali uğrunda fedakârlık yapabilecek bilgi ve donanıma sahip olmasıdır. Geleceğimizin teminatı olan gençler için yapılan her çalışma geleceğe güvenle bakabilmeyi sağlar. Bugünün her bir genci bu ülke için; bu ülkenin geleceği demek yarınları demektir. Bizler Anadolu Gençlik müntesibi olarak teşkilatımızın motor gücü olan ve adından da anlaşıldığı gibi kıymetli gençlerimizdir. Bu vesile ile gençlerimizle ilgilenen ilçe yönetim kurulu üyelerimizle verimli bir eğitim kampı gerçekleştirdik” dedi.

Güzel ahlak

Güzel ahlakın gencin süsü olduğunu dile getiren Ömer Bektaş, “Önce ahlak ve maneviyat prensibi doğru algılanmalı ve anlatılmalıdır. En büyük ahlakın kula kulluğu reddetmek olduğu, maneviyatın da bu uğurda şehadet kararlılığında devam etmelidir. Eğitim sürecinin ilerleyen aşamalarında gencimiz iyinin, doğrunun, faydalının ve adil olanın hayata hâkim olması için bir plan ve program dâhilinde, hiyerarşik bir yapı içerisinde çalışmalarını devam ettiren ekibimizdeki yerini ve görevini ifade edebildiği gibi gereğini de yapıyor olmalıdır.”

Eğitim ve süreç

Adapazarı İlçe Başkanı Selman İskender, “Eğitim yalnızca okul sıralarından ibaret değil aksine bir ömür devam eden bir süreç. Gayesi insan yetiştirmek olan bir teşkilatın bir parçası olarak bizlerinde sürekli olarak kendimizi yenilemesi gerekli. Eğitimcilerimize şükranlarımı sunuyorum çok faydalı bir eğitim kampını geride bıraktık. İnşallah bundan sonraki süreçte ilçe yönetimleri olarak ilgilendiğimiz liseli ve ortaokullu kardeşlerimizle de bu tip organizasyonları gerçekleştireceğiz. Boşa harcayacak tek bir nefesimiz dahi yok” İfadelerini kullandı.

27 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 597 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU