Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Kışlaçay’da ilk seçim


Arifiye Kışlaçay Mahallesi kültür ve değerlerine sahip çıkmak için kurduğu Kışlaçay Sevdası Derneği 1. Olağan Genel Kurul Kongresinde Kamil Turan seçildi.

 

Kongreye Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti İlçe Başkanı Ali Başar ve Kışlaçay Mahallesi Mülki Amiri Şaban Sevinç ile üyeler katıldı. Kongrede gerçekleşen oylamada  Kamil Turan Başkan seçildi. Üyelere Gürcü mutfağının yöresel yemekleri olan  pali, mısır ekmeği ikramı yapıldı.

Liste

Başkan Kamil Turan. Yönetim Kurulu(Asil); Mustafa Aldemir, Fatih Alşan, Recep Uysal, Yasir Sevinç. Yönetim Kurulu(Yedek); Erdem Acar, Sercan Sevinç, Aykut Gökdemir, Serkan Alşan, Yasin Tunç. Denetim Kurulu(Asil); Ahmet Sönmez, Yaşar Uysal, Erdem Köse. Denetim Kurulu(Yedek); Cemal Aldemir, Muhammed Uysal, Muharrem Akın. Gençlik Kolları; Başkan Oğuzhan Omay. Üyeler; Samet Sevinç, Erhan Acar, Furkan Alişan, Cemay Yıldız. Kadın Kolları; Hülya Alşan, Filiz Sönmez, Çağla Sevinç. Onur Kurulu; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Kışlaçay Mahalle Muhtarı Şaban Sevinç.

 

27 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 616 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU