Günün Tarihi:9 Ağustos 2020

‘Elimizden geleni yapacağız’


Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Karasu İlçe Müdürü Taner Gürkan, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na tanışma ziyaretinde bulundu. İspiroğlu, “Eğitim gören öğrencilerimize destek olmak, onlara katkıda bulunmak adına bundan sonraki süreçlerde de imkânlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapacağız” dedi.

Eğitimi konuştular

KYK İlçe Müdürü olarak görevlendirilen Taner Gürkan, Başkan Mehmet İspiroğlu ile tanışmak için bir araya geldi. Ziyarette eğitim alanında yapılması düşünülen çalışmalarla ilgili görüşmeler yapıldı. Başkan İspiroğlu, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, KYK Müdürü Gürkan’na yeni görevinde başarılar diledi. İspiroğlu, “Öğrencilerin kendilerini yuvalarında hissedebilmeleri açısından Karasu Belediyesi olarak bizler sizlerle birlikte ortak çalışmalarımızı yürütmeye gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bu anlamda eğitim gören öğrencilerimize destek olmak, onlara katkıda bulunmak adına bundan sonraki süreçlerde de imkânlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

En iyi hizmet

KYK İlçe Müdürü Taner Gürkan, “Görevim süresince bundan önce yapılan güzel hizmetlere ve çalışmalara yenilerini ekleme gayreti içerisinde olacağım. Şehir içi ve şehir dışından gelen öğrencilerimizin kendilerinin evdeki rahatlığıyla burada kalmalarını sağlamak için tüm gayreti göstereceğiz. Bu sayede öğrencilerimiz eğitimlerini rahat bir şekilde sürdürebilme imkânına sahip olacaklar. Tek amacımız en iyi hizmeti verebilmektir. Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. 

3 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 576 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU