Günün Tarihi:7 Mart 2021

Taraklı’da doğalgaz girişimi


Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ın ilçeye doğalgaz getirilmesi için girişimleri devam ediyor.

Fikir alış verişi

Taraklı Belediye Başkanı Tacetttin Özkaraman Akmercan GEPA Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Yunus Kesgin ile beraberinde Bölge Müdürü Mustafa Hacıalioğulları’nı makamında ağırladı. İlçeye doğalgaz getirilmesiyle ilgili çalışmalar hakkında bilgi alan başkan Özkaraman yapılması planlanan doğalgaz dağıtım hattı ve sürecin işleyişi konusunda bilgi ve fikir alışverişinde bulundu.

Standart

Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı ’nın doğalgaza kavuşması için, gerekli yasal sürecin devam ettiğini, Akmercan GEPA doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Aş firmasının, fizibilite çalışmalarına bugünden itibaren başlandığını, yasal süreç ve ön hazırlıklar için yapılan görüşmenin oldukça olumlu olduğuna dikkat çekti. Özkaraman, “Taraklı’da yaşayan hemşerilerimizin doğal gaza kavuşması adına çok önemli bir adımı gerçekleştirmiş oluyoruz. Doğalgazın vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltecektir” dedi. 

3 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 956 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU