Tükenmez yeniden başkan5 Mart 2018, Pazartesi

Hedef 45 milyon kredi

Kristal Düğün Salonunda gerçekleşen kongreye SESOB Başkanı Hasan Alişan, oda ve kooperatif başkanları ile üyeler katıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan 20. Olağan Genel Kurul kongresine  Divan Başkanı olarak S.S.25. bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Yılmaz, Katip Üyeliklerine Mustafa Serdar Ürerler, Azmi Çelebi olarak belirlendi.  Yeniden başkan seçilen Sebahattin Tükenmez yaptığı konuşmasında, “ 2017 yılını kooperatif olarak 252 bin TL ile kapatırken esnafa 33 milyon TL kredi dağıtıldı. 2018 yılında ise esnafa hedefimiz 45 milyon kredi dağıtmak. Ayrıyeten kongremize katılan başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz. ” ifadelerini kullandı.  

Liste

Başkan Sebahattin Tükenmez. Yönetim Kurulu(Asil); İsmet Gündüz, Hüseyin Tarhanacı, Yaşar Özbahçeli, Mustafa Şimşek. Denetim Kurulu(Asil);  Kemalettin Karalı, Ömer Çeçen.

Türkiye Halk Bankası Erenler Şube Müdürü Jale Bayram’a SESOB Başkanı Hasan Alişan tarafından plaket verildi

Kooperatife yapılan katkılar nedeniyle Türkiye Halk Bankası Uzun Çarşı Şubesi Müdürü Bahadır Üstün’e Erenler Esnaf Kefalet ve Kooperatif Başkanı Sebahattin Tükenmez tarafından plaket verildi

Türkiye Halk Bankası Karasu Şube Eski Müdürü Ayşe Maçaz’a Kocaali E.K.K Başkanı Ali Yılmaz tarafından plaket taktim edildi.

 

Bu haber toplam 923 defa okundu.

Resim Galerisi