Günün Tarihi:3 Temmuz 2020

Tükenmez yeniden başkan


S.S. Sakarya Erenler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 20. Olağan Genel Kurul Kongresi’nde tek listeyle seçime giden Sebahattin Tükenmez yeniden başkan seçildi.

Hedef 45 milyon kredi

Kristal Düğün Salonunda gerçekleşen kongreye SESOB Başkanı Hasan Alişan, oda ve kooperatif başkanları ile üyeler katıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan 20. Olağan Genel Kurul kongresine  Divan Başkanı olarak S.S.25. bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Yılmaz, Katip Üyeliklerine Mustafa Serdar Ürerler, Azmi Çelebi olarak belirlendi.  Yeniden başkan seçilen Sebahattin Tükenmez yaptığı konuşmasında, “ 2017 yılını kooperatif olarak 252 bin TL ile kapatırken esnafa 33 milyon TL kredi dağıtıldı. 2018 yılında ise esnafa hedefimiz 45 milyon kredi dağıtmak. Ayrıyeten kongremize katılan başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz. ” ifadelerini kullandı.  

Liste

Başkan Sebahattin Tükenmez. Yönetim Kurulu(Asil); İsmet Gündüz, Hüseyin Tarhanacı, Yaşar Özbahçeli, Mustafa Şimşek. Denetim Kurulu(Asil);  Kemalettin Karalı, Ömer Çeçen.

Türkiye Halk Bankası Erenler Şube Müdürü Jale Bayram’a SESOB Başkanı Hasan Alişan tarafından plaket verildi

Kooperatife yapılan katkılar nedeniyle Türkiye Halk Bankası Uzun Çarşı Şubesi Müdürü Bahadır Üstün’e Erenler Esnaf Kefalet ve Kooperatif Başkanı Sebahattin Tükenmez tarafından plaket verildi

Türkiye Halk Bankası Karasu Şube Eski Müdürü Ayşe Maçaz’a Kocaali E.K.K Başkanı Ali Yılmaz tarafından plaket taktim edildi.

 

5 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 1049 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU