Günün Tarihi:16 Ocak 2021

Farkındalık için yürüdüler


Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında, AFAD Müdürlüğü, AFAD Gönüllüleri tarafından Çark Caddesi’nden Demokrasi Meydanına Afet Sloganlarıyla farkındalık yürüyüşü yapıldı.

Afet etkinliği

1 – 7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında AFAD Müdürlüğü, AFAD Gönüllüleri, Sakarya Üniversitesi Doğal Afet Arama Kurtarma ve İlk Yardım Öğrenci Topluluğu, S.A.B.A.H (Sakarya Afete Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama) Derneği, SAKE (Sakarya Arama Kurtarma Ekibi), SAKRAD (Sakarya Telsiz ve Radyo Amatörleri) Derneği’nin katılımlarıyla Çark Caddesi’nde Afet farkındalığı etkinliği düzenlendi.

Bilinçlendirme

Etkinlikte vatandaşlara afet öncesi, sırası ve sonrası alınması gereken tedbirler, afetlere ne kadar hazırlıklı ve eğitimli oldukları anlatılarak, AFAD gönüllüğü konuları hakkında bilgiler verildi. Etkinlikte Çark Caddesi’nden Demokrasi Meydanına Afet Sloganlarıyla farkındalık yürüyüşü yapılarak, vatandaşlara afetler hakkında ve afet çantasının önemi konusunda bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları yapıldı. 

5 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 672 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU