Günün Tarihi:17 Ocak 2022

Sofuoğlu, ‘Enselerinde olacağız’


Ülkü Ocakları Genel Merkezi tiyatro ekibi, madde bağımlılığının gençlere verdiği zararları konu alan ‘Cehalet’adlı tiyatro gösterisi sahnelendi. Sofuoğlu, “Ülkü Ocakları olarak aldıkları her nefeste enselerinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

‘Zehrin karşısındayız’

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile yapılan açılışın ardından Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanı Mücahit Alperen konuşma yaptı. Daha sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, “Ülkü Ocakları olarak bu zehre karşı panzehir olmak için toplumda yerimizi almış bulunmaktayız. Bu konu ile ilgili daha detaylı çalışmalarımız olacaktır. Ülkü ocakları olarak gençliğimize zarar veren her şeyin karşısında olacağız” diye konuştu.

Mücadele

Sofuoğlu, “Bu zehrin gençlerimize ulaşmasını sağlayan uyuşturucu tacirlerinin de Ülkü Ocakları olarak aldıkları her nefeste enselerinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu onurlu mücadelede bozkurtlarımızın asenaların yanında olun uyuşturucu maddelerle birlikte bonzaiye karşı birlikte savaşalım. Ülkü ocaklarının bu onurlu mücadelesinde yanında yer alın çünkü ocağa giden genç madde bağımlısı olmaz, hırsız olmaz, arsız olmaz, vatan haini olmaz, devlete düşman olmaz. Olsa olsa ancak, Alparslan olur, Fatih olur, Atatürk olur, Başbuğ olur. Biz Ülkü Ocakları olarak gençlerimizi bu uyuşturucu tuzağından uzak tutmak ve onların bu batağa saplanmalarını önlemek için var gücümüzle mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yoğun ilgi

Oyun Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde Pamukova Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilenen oyun büyük ilgi ile izlendi. Madde bağımlılığı ve kurtulma yöntemleri ile ilgili faydalı toplumsal mesajlar içeren oyunun ardından Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ile Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanı Mücahit Alperen oyuncuları tebrik ederek hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program son buldu.

 

5 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 733 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU