Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Gençlerden Öztürk’e ziyaret


Erenler Orta Okulu öğrencilerinden oluşan Halk Oyunları Ekibi, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’nın da hazır bulunduğu makamında ziyaret etti.

Bilgi aldı

Erenler Orta Okulu Müdürü Tuğra Sezgi Kaval beraberinde Erenler Halk Oyunları Ekibi Usta Yöneticisi Hasan Akdemirci ve ekibi Başkan Öztürk’ü, Başkan Yardımcısı Kıratlı’nın da hazır bulunduğu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Öztürk, öğrenciler ile tanışarak hasbihalde bulundu, ekip çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Teşekkür

Halk oyunları ekibinin çalışmaları, dereceleri ve katıldıkları yarışmalar hakkında bilgi veren okul müdürü Tuğra Sezgi Kaval, “Okulumuzun halk oyunları ekibi geçen Pazar düzenlenen Sakarya Okullar arası düzenlemesiz dalda il şampiyonu oldu. Önümüzdeki hafta sonu da Düzce de bölge yarışmasına gideceğiz. İnşallah destekleriniz ile oradan da iyi bir derece ile geri döneceğiz. Halk oyunları faaliyetleri ile hem Sakarya’mızı da kültürel ve sanatsal alanda bir faaliyette bulunmak hem de çocuklarımızı bu alanda eğiterek okuldaki başarılarını arttırmayı planlıyoruz” diyerek, Başkan Öztürk’e desteklerinden dolayı teşekkürlerin iletti.

Başarı diledi

Erenler İlçe öğrencilerini gerek spor gerek kültürel ve sanatsal alandaki yeteneklerini desteklerini belirten Başkan Öztürk,  “Eğitim çocuklarımız için her şeyin başında geliyor. Öğrencilerimizin arzu ettikleri eğitimi alabilmeleri adına elimizden ne geliyorsa yaparak çocuklarımızın, gençlerimizin önünü açmaya çalışıyoruz. Erenler Orta Okulu Halk Oyunları Ekibi,  hafta sonu Düzce’de yapacakları yarışmada inşallah ilimizi başarı ile temsil edecekler” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk Erenler Orta Okulu Halk oyunları ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

 

7 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 796 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU