Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Yeşilay Haftası ziyareti


Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu Yeşilay Haftası münasebetiyle Yeşilay Sakarya Şubesine ziyarette bulundular.

Amaç

Gerçekleştirilen ziyarette Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yeşilay formatörleri ve genç yeşilay ekibi de hazır bulundu. Ziyarette Yeşilay Cemiyetinin Sakarya'da ve ülke genelinde yaptığı çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi veren Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır, “Sakarya’da, bağımlılar üzerine çalışmalarımız devam edecek. ‘Yeşilaycı olmak için, bağımlılıklardan uzak durmak için, sağlıklı yaşamak için bir nedenim var’ diyerek mücadelemizle toplumu harekete geçirmeyi amaçlıyoruz” dedi.  Kıcır ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunarak, şehir için önemi büyük olacak YEDAM projesini Sakarya’ya kazandırmak istediklerini, desteklerini beklediklerini ve çalışmalarını sürdüklerini söyledi. Ziyaret Şube Başkanı Fatih Kıcır’ın günün anısına kurumsal hediye takdimi ile sona erdi.

 

11 Mart 2018 , Pazar Bu haber toplam 687 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU