Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Töre annelerle buluştu


Atatürk İlkokulu 1-D sınıfı velileri tarafından organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre annelerle bir araya geldi.

Kahvaltıya katılım

Sınıf velilerinin davetiyle gerçekleşen kahvaltı programında öğrenciler ve velilerle bir araya gelen Müdür Pervin Töre, eğitimin başarısında velilerin çok önemli rolü olduğunu ifade ederek, velilerden okullarındaki faaliyetlere çok daha fazla katılım göstermelerini istedi. Kent Park’ta düzenlenen kahvaltıya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’nin yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Okul Müdürü Müdür Turan, Okul Aile Birliği Başkanı Şükran Karslı, 1-D sınıfı öğretmeni Vildan Soyhan ile veliler ve öğrenciler katıldı.

Geleceğe hazırlık

Kadınlar Gününe Özel olarak hazırlanan pasta kesiminin de yapıldığı programda velilerle sohbet eden Töre, Sakarya’da eğitimin önemli bir noktada olduğuna değinerek, “ Çocuklarımız bizler için çok değerlidir. Onları geleceğe hazırlamak da bizlerin asli görevidir. Sakarya bu anlamda başarılı ve kaliteli eğitime emin adımlarla ilerliyor. Eğitim alanında birçok başarıya imza attık. Çocuklarımız için geleceğin fertleri için bu tür çalışma ve projelere ağırlık vererek çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Geri dönüş

Eğitimde uygulanan projelerden de söz eden Pervin Töre, “Sakarya’da projelerimizi aktif bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.  Bunlardan bir tanesi de ‘Sakarya Velisiyle Görüşüyor’ projesi. Her gün velilere ulaşarak eğitimin başarısını arttırmak istiyoruz. Tabi bu projeyle birlikte bizlere çok güzel geri dönüşler oluyor. Bizler de bu çalışmalardan ve yaptığımız projelerden dolayı son derece mutluyuz” ifadesini kullandı.

13 Mart 2018 , Salı Bu haber toplam 784 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU