Günün Tarihi:25 Haziran 2022

SAÜ’de deprem eğitimi!


Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Melek Masal ve öğrencilerden Engin Gülbetekin, ‘Topluma Hizmet’ çerçevesinde 1- 7 Mart Deprem Haftası kapsamında deprem eğitim programı düzenlediler.

Fakülte salonunda Türkiye Radyo Amatörler Cemiyeti (TRAC) ekibi haberleşme konusunda ve Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği (S.A.B.A.H.) ekibi de deprem eğitimi üzerine bilgilendirme yaptılar.

Haberleşme ve telsiz eğitimi konusunu TRAC Haberleşme Komite Başkanı Mehmet Turalıoğlu,  deprem eğitimini de S.A.B.A.H Derneği Başkanı İlhan Durgut verdi.

Konferansı Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Karahan, Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Melek Masal, Eğitim Fakültesi öğretim görevlileri ve  öğrenciler izlerken eğitimcilere verilen plaketlerle teşekkür edildi. 

14 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 850 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU