‘Gücümüze güç kattı!’15 Mart 2018, Perşembe

Devasa projeler

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi’de olan Üstün, şehir adına bugüne kadar verdikleri sözlerin her zaman takipçisi olduklarını belirterek, “Bin yataklı hastanemizle, ikinci üniversitemizin Sayın Cumhurbaşkanımızın ağzından teyit edilmiş olması bize güç kattı, mutlu etti. Sakaryamız’a değer katacak devasa projeler hayırlı olsun” dedi.

Şehir şekillenecek

Önümüzdeki yıllarda şehrin tanınamayacağını söylerken, bu iki projenin yanında Süper Hızlı Tren ve Marmara Otoyol Projesi’ni de içine kattığını söyleyen Üstün, “İlimizin Kuzey’den yeni çıkış kapıları olacak. Sakaryamız’ı yeniden şekillendirmeye çalışıyoruz. Bu devasa projeler de şehrimizi yeniden şekillendirmiş olacak. Şehrimiz daha da gelişecek” diye konuştu. 

Bakanlıkta değerlendirme

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile dün biraraya gelen Sakarya heyeti ilimizdeki sanayi bölgelerini bir kez daha değerlendirdiler. Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’in yanı sıra Vali İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Recep Uncuoğlu, Mustafa İsen ve Ali İhsan Yavuz’un yer aldığı toplantıda sanayi bölgelerinin Sakarya’nın coğrafyasına ve çevresine zarar vermeden düzenli bir şekilde yerleştirilmesi için çalışma yapıldığı öğrenildi.

 

Bu haber toplam 1016 defa okundu.