Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

‘Güzel şeyler olacak!’


AK Parti’de güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı olan Fevzi Kılıç dün yönetimi ile birlikte mazbatasını alırken, “İnşallah güzel şeyler olacak” dedi.

1. Bölge Seçim Kurulu

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı’nın Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Pazar günü gerçekleşen 6. Olağan İl Kongresi’nde yeniden İl Başkanı olan Fevzi Kılıç yönetim kurulu ile birlikte Adapazarı 1. Bölge İlçe Seçim Kurulu’na giderek Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Yusuf Dalgıç’ın elinden mazbatasını aldı.

Memnun etti

Kılıç mazbatasını almasının ardından yaptığı açıklamasında, “Bugün mazbatamızı aldık. Tabi pazar günü Reisimizi ağırladık. Kendisini en güzel şekilde buradan uğurladık. Hakikaten Sakarya halkının göstermiş olduğu ilgi, alaka, sevgi, teveccüh bizi ziyadesiyle memnun etti” dedi.

Heyecanlı kongre

Uzun zamandır siyasetin içerisinde olmasına rağmen böyle heyecanlı bir kongre, böyle liderini bağrına basan bir kongreye çok az rastlanacağını söyleyen Kılıç, “Kongremize gelenlerde, iştirak edenlerde hepsinde inanılmaz derecede heyecanlanma var. Bu güzellik karşısında son derece mutlu oldular. Ben Sakarya halkına sonsuz teşekkür ediyorum. Hakikaten bizi mutlu ettiler, memnun ettiler” dedi.

Mücadele başlıyor

Kılıç, “Şimdi de mazbatamızı aldık. Allah nasip ederse, yeni yönetim kurulu üyelerimizle hep birlikte mücadeleye başlayacağız. İnşallah güzel şeyler olacak. Güzel bir yönetim kurulumuz oluştu. Eşraftan şehrimizin her kesiminden insanlarla buluştuk. Bayanlarımız, gençlerimiz, deneyimli arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde 2019 seçimlerine, hem yerel hem genel olan Cumhurbaşkanı seçimlerine kadar partimizi en güzel şekilde  hazırlayıp götüreceğiz” dedi.

Görev bölümü

Yönetim Kurulu’nun eskidende olduğu gibi yine pazartesi akşamları her hafta toplanacağını belirten Kılıç, “İlk toplantımızı pazartesi akşamı yapacağız. Belki görevlendirmede yapabiliriz. Bir araya gelip tanışacağız. Ekstradan toplantı yapar faaliyetlerimize başlarız. Hepimize görevimiz hayırlı olsun” diye konuştu.

 

15 Mart 2018 , Perşembe Bu haber toplam 746 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU