Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Gazeteci adayları YENİGÜN’de


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Meslek Yüksek Okulu (MYO) Basın ve Yayıncılık Bölümü 2. öğretim 1. sınıf öğrencileri gazetemiz YENİGÜN’ü yaptıkları ziyaretlerinde, gazetecilik ve gazetenin hazırlanması konusunda bilgi sahibi oldular.

Gazete hazırlığı

MYO Basın ve Yayıncılık Öğretim Görevlisi Zülfikar Özçelik’in dersleri kapsamında yönlendirdiği öğrencilerden Sezensu Akcan, Damla Subaşı, Melike Ceylan, Aleyna Nur Çapar, Dilara Aybaz, Cansu Baykan, Sevda Nur Bilek, Eda Adıgüzel ve Mine Akyol dün geldikleri YENİGÜN’de haberlerin yapılmasından gazetenin hazırlanmasına ve satışa sunulmasına kadar yaşananları öğrendiler.

Kaliteli gazete

Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin, Spor Müdürümüz Ali Fikri Aşık ile Görsel Yönetmen Fethi Özer’in anlatımlarıyla gazetecilik ve hazırlanmasını öğrenen öğrenciler merak ettiklerini de sorarak bilgiler aldılar. Öğrenciler YENİGÜN Gazetesi’ni çok beğendiklerini belirterek, “Böylesine güzel kaliteli bir gazetenin yerel anlamda yayınlaması çok güzel” diyerek teşekkür ettiler. 

15 Mart 2018 , Perşembe Bu haber toplam 1041 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU