Günün Tarihi:18 Şubat 2020

SEDAŞ’ta çalışmalara devam


(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş., faaliyet bölgesinde bulunan 4 İl 45 İlçede 3,4 milyon nüfusa ve 1,7 milyon kullanıcıya, misyonu gereği, “güvenli, kaliteli, güvenilir elektrik enerjisine sürdürülebilir erişimini sağlamak” amacıyla, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

24 saat

SEDAŞ çok farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebilecek olası elektrik kesintileri için vardiyalı sistemde 24 saat görev yapan ekipleri ile müşterilerine hizmet vermek üzere sahada görev yaparken, bakım ekipleri bakım programı kapsamında enerji sisteminde koruyucu önlemler alıyor ve performans esasına dayalı günlük, aylık ve yıllık bakım programlarını da gerçekleştiriyorlar.  SEDAŞ, Kocaeli’de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Mart ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Devam edecek

Daha aydınlık bir Kocaeli için Merkez, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası,  Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, ilçelerinde 533 aydınlatma armatürünün bakım ve onarımını gerçekleştiren  SEDAŞ’ın  şebeke operasyon ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 94  elektrik dağıtım panosunun, 68 elektrik trafosu ve 6 elektrik dağıtım merkezinin de bakımını yaptılar. SEDAŞ’ın Kocaeli’deki  bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Sürdürülebilir hizmet

SEDAŞ, Kocaeli’de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Mart ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti. SEDAŞ, Kocaeli’de sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için trafo, pano, elektrik dağıtım merkezi ve enerji dağıtım hatlarındaki bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını da sürdürüyor. SEDAŞ sahadan gelen verilerin analizi ve yerinde yapılan tespitler yanında gelen ihbarları da dikkate alarak hazırladığı bakım programını, SAP Bilişim programıyla takip ediyor. Bakım gerçekleşme hedeflerinin yüzde yüz olması hedefiyle saha çalışmaları sürdürülüyor.

 

19 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 480 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU