Günün Tarihi:1 Mart 2021

‘Sorunları çözmeye hazırız’


Otobüs ve servis araçları esnaflarının talepleri üzerine oda başkanıyla toplantıda bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Esnaflarımızın görüşleri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Esnafımızın Büyükşehir Belediyesiyle ilgili tüm sorunlarını çözmeye hazırız” dedi.

Talepler iletildi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SESOB Başkanı Hasan Alişan ile Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir ile toplantıda bir araya geldi. AKOM’da gerçekleştirilen toplantıya Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar, Zafer Poyraz ve daire başkanları katıldı. Başkan Cevat Demir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ile otobüs ve servis aracı esnafımızın taleplerini görüşmek üzere bir araya geldik. Büyükşehir Belediyemizle iyi bir diyaloğa sahibiz. Esnaflarımızın taleplerini ilettik. İnşallah bu uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Örnek durum

Esnaf odası temsilcileriyle iyi bir uyum yakaladıklarını belirterek konuşmalarına başlayan Toçoğlu, “Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir ile bir araya geldik. Otobüsçüler ve Servis Araçları esnafımızın taleplerini konuyla ilgili tüm bürokratlarımızla dinledik. Esnaflarımızın görüşleri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Çok şükür ki Sakarya bu konuda Türkiye’ye örnek durumdadır. Esnafımızın Büyükşehir Belediyesiyle ilgili tüm sorunlarını çözmeye hazırız. Bugünkü toplantıda esnaf temsilcilerimiz bazı konulardaki taleplerini dile getirdiler. Biz bu taleplerin hepsini not aldık. Ekibimizle birlikte değerlendireceğiz. İnşallah kısa süre içerisinde esnafımızın bu sorunlarını çözmek için gerekli adımları atmış olacağız” dedi. 

21 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 593 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU