Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

2019 seçimi konuşuldu


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) PM üyesi Ayca Taşkent ve İl Başkanı Erdoğan Isır il yöneticileri ile beraber Hendek ilçe örgütünü ziyaret ederek İlçe Başkanı Reyhan Azak ile bir araya geldi.

Demokrasi

Ziyarette örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuz Can Curoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ve yöneticiler bulundu. Hendek ziyaretinin gündemi, 2019 yılında yapılacak olan seçimler. CHP PM üyesi Ayca Taşkent, “Demokrasiden, insan haklarından, kadın erkek eşitliğinden ve herkesin özgürce yaşamasından yanayız. Bağımsız yargıdan, bağımsız ve özgür medyadan yanayız. Akıl ve bilimin önderliğinde, üniversiteleri bilgi üreten bir ülkeden yanayız. Sürdürülebilir, huzurla ve mutlulukla yaşanabilir kentlerden yanayız. Doğal yaşamın korunması, temel hak ve özgürlüklerin yaşatılması bizim her zaman vazgeçilmezlerimiz olmuştur” dedi.

Yeniden inşa

İl Başkanı Erdoğan Isır ise konuşmasında, “Fazla bir zamanımız kalmadı. 2019’da Sakarya’da demokrasiyi bütün kurum ve kurallarıyla yeniden inşa etmek için ilçe ilçe dolaşmaya başladık. Medya üzerindeki, toplum üzerindeki, üniversiteler üzerindeki baskıyı kaldıracağız.  Sözümüz söz, bizler Sakarya’da demokrasiyi yeniden getireceğiz. Sonsuza kadar da yaşatacağız demokratik, laik, sosyal hukuk devletimizi” şeklinde konuştu. 

21 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 621 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU