Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Kardeşlerin yüzü güldü


Adapazarı 21 Haziran İlkokulu’nda öğrenciler ve velileri tarafından Ağrı Diyadin ilçesindeki kardeş okul seçilen Kuşlu Köyü İlkokulu’na gönderilen kıyafet, kırtasiye ve kitaptan oluşan hediyeler yerine ulaştı.

Öğrencilere ulaştı

‘İyilik Bulaşıcıdır’ sloganıyla Adapazarı 21 Haziran İlkokulu 4/B Öğretmeni Ayçe Arslan öncülüğünde başlatılan ve okul genelinde tüm velilerin seferber olduğu proje kapsamında toplanarak bir süre önce Ağrı Diyadin Kuşlu İlkokulu’na gönderilen hediye kolileri kardeş öğrencilere ulaştı. Seferberlik halinde bir ay süresince okulda toplanan yardımlar öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından önce paketlenmiş daha sonra kolilenerek kardeşlere gönderilmişti.

Paketler açıldı

Okula ulaşın kolileri açan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi. Kuşlu Köyü İlkokulu’na ulaşan paketler sınıf öğretmenleri nezaretinde açıldı. Sosyal meyde aracılığıyla Adapazarı 21 Haziran İlkokulu’ndaki kardeşlerine teşekkür eden Diyadinli öğrenciler aldıkları hediyelerle mutlu olduklarını söylediler. Kardeş okulun öğrencilerinin bulunduğu fotoğraflı mesajlarda, 21 Haziran İlkokulu’nun velilerine kısa mesajla ulaştırıldı.

 

 

21 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 1136 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU