Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

Seferberliğe destek


Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’ın başlattığı okuma-yazma seferberliğine Belediyemizde destek verdi.

Talepleri dinledi

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti Sinanoğlu Meclis üyesi Bahattin Sözen ve İlçe Yönetimi, Ferizli Halk Eğitim Merkezi ve Ferizli Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce açılan meslek edindirme kurslarını ziyaret ettiler. Sinanoğlu Mahallesi belediye ek binasında hizmet veren, Okuma-Yazma Kursu, Dikiş Kursu ve Geleneksel El Nakışları kursunu gezdiler. Başkan Soğuk, kursiyerlerin taleplerini dinledi. Sizlerin istekleriniz ve taleplerinize göre farklı kurslarda açabiliriz, dedi.

 

Mutlu etti

Sinanoğlu mahallesinde okuma-yazma kursuna büyük ilgi oldu. Henüz iki sınıfla hizmet veren okuma-yazma kursuna ilaveten üçüncü bir sınıf hazırlıklarına başlandı. Vatandaşların kurslara ilgisinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’ın başlattığı okuma yazma seferberliğine destek amacı ile Sinanoğlu mahallemizde Halk Eğitim Merkezimiz ile okuma-yazma kursları açıyoruz. Vatandaşlarımız büyük talep gösteriyor. Yoğun talep karşısında üçüncü bir sınıf hazırlıklarına daha başladık. Kurslarda bugüne kadar çok sayıda vatandaşımıza Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü aracılığıyla okuma yazma sertifikası verildi. Okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızı kurslarımıza bekliyoruz” dedi.

 

22 Mart 2018 , Perşembe Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU