Günün Tarihi:12 Nisan 2021

Altın renkli liste hazır


SATSO 16. Meslek Komitesi Üyeleri 2 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan SATSO seçimlerine; Altın Renkli Liste ile hazır olduklarını söyledi.

Çalışmalar sürüyor

SATSO 16. Meslek Komitesi Başkan Adayı Rıdvan Ulusal 2 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan SATSO seçimleri için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Ulusal, Finansal Hizmetler ve Sigorta olarak tanımlanan SATSO 16. Meslek Komitesi için Sakarya Sigorta Acenteler Birliği olarak çıkmış oldukları hizmet yarışında yapılacak olan SATSO seçimlerine Altın Renkli Liste ile gireceklerini söyledi. Rıdvan Ulusal, “Seçimlere kadar üyelerimizin tamamı ile istişarelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Seçime kadar geçecek olan zamanı komitemiz adına en verimli şekilde değerlendireceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz” dedi.

Liste

Rıdvan Ulusal listelerinde, “Adafinas Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Rıdvan Ulusal, Pırıldar Sigorta Arif Pırıldar, Terzioğlu Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Davut Terzioğlu, Ervah Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Vahit Kocayaz, Ali Esen Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti, DLG Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Osman Dolgun, Adil Yazıcı Sigorta, Baydar Sigorta Elif Kaçar, Sinan Karaca Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Aslıtürk Sigorta Yaşar Aslıtürk, KNG Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Gürkan Yavaş, Çağser Sigorta Arc. Hiz. Ltd, Sti. Sertaç Çağlar bulunduğunu söyledi” dedi.

 

26 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 1260 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU