Günün Tarihi:22 Eylül 2020

Gaziler yemekte buluştu


Sakarya Muharip Gaziler Derneği kongre sonrası üyeler ile birlikte İstanbul’dan gelen misafir gaziler ve ailelerine Sakarya’nın en önemli lezzeti olan Islama Köfte ve Kabak Tatlısı ikram ettiler.

Sakarya’nın markası

Sakarya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Erol Demir, yöneticiler Hüseyin Cantez, Mehmet Demirci, Sabri Akay, İsmail Yakın,  derneğin denetim kurulu üyeleri ile birlikte kongre tamamlanmasının ardından misafir olarak kongreye gelen İstanbul Pendik Muharip Gaziler Derneği yöneticileri, eşleri, kardeş dernek olarak birlikte faaliyet gösterdikleri  Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Bisiklet İl Temsilcisi Em. Alb. Şefik Akar, başkan yardımcısı Erhan Koçdemir onuruna Sakarya’nın markası Islama köfte, Kabak tatlısı ikramında bulundular.

Beğendiler

Yeni Cami semtindeki Meşhur Yeni Cami Islama Köfte Salonunda toplu olarak yenilen Islama köfte, Kabak tatlısı misafirler tarafından çok beğenildi. Kongrenin ardından yapılan Köfte ikramı jesti ’ne çok memnun olan misafirler Sakarya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Erol Demir ve yöneticilere çok teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. 

27 Mart 2018 , Salı Bu haber toplam 606 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU