Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

CHP konuklarını ağırladı


CHP Sakarya İl Teşkilatını, SMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık, Kamu-Sen İl Temsilcisi Rahim Varol ile Söğütlü ve Ferizli’den bir grup vatandaş ziyaret etti.

Sorunlar konuşuldu

İlk olarak CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ı, Söğütlü ve Ferizli’den bir grup vatandaş ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Söğütlü ve Ferizli’de ki sorunlar ile ilgili bilgi alışverişi yapıldı. Daha sonrasında Sakarya Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetim kurulu CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ı ziyaret etti.  İl yöneticilerinde hazır bulunduğu ziyarette Isır, Kocacık’ın ve yöneticilerin ziyaretlerinden çok onura olduklarını belirtirken; Başkan Ertuğrul Kocacık hayırlı olsun ziyaretine geldiklerini, yeni yönetime başarılar dilediklerini söyledi.  

Modern şehir

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Rahim Varol ve şube başkanları Başkan Erdoğan Isır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Isır, Sakarya’nın çok daha güzel bir şehir olabilmesi için, tüm siyasi partilerle ve sivil toplu kuruluşlarıyla bir araya geleceklerini belirtti. Rahim Varol sivil toplum kuruluşlarının önemini ve yaşama katkılarından bahsettiği sohbette, bazı gelişmeler hakkında fikir alışverişi yapıldı. Saadet Partisini ziyaret edeceklerini belirten Erdoğan Isır, kendisine ziyaretine gelenlere en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacağını ve  amaçlarının Sakarya’nın daha modern bir şehir olabilmesi için çalışacaklarını söyledi. 

30 Mart 2018 , Cuma Bu haber toplam 647 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU