Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Borsa A sınıfı kategorisinde


Akreditasyon yenileme denetimini başarıyla tamamlayarak TOBB’un ‘5 yıldızlı’ A sınıfı borsalar kategorisinde üçüncü sırada yer alan Sakarya Ticaret Borsası A sınıfı akredite borsa sertifikasını, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Katılım

Cumhur Başkanlığı Külliyesi ve TOBB’daki yoğun programa STB Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Meclis Başkanı Recep Pulat, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir, Ahmet Erkan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Genç, Yönetim Kurulu Üyeleri Vedat Arslan, Nihat Yılmaz, Meclis Üyeleri Avni Uçar, Adem Sarı, Nizamettin Sarı, Ayhan Akman, Serdar Koç, Uğur Çelik, Genel Sekreter Yasemin Arıkan ve Akreditasyondan sorumlu personel katılım sağladı.

Üstün hizmet

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu açılış konuşmasında, “Sizin döneminizdeki başarı hikayenizden biri de bugün verilen akreditasyon çalışmalarıdır. Bugün 5 yıldızlı olan oda ve borsalarımız, hizmet kalitesi anlamında, Londra'daki, Paris'teki, Berlin'deki oda ve borsalar seviyesine ulaşmış durumda. Onlar üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bu oda ve borsalarımız da minimum aynı seviyede hizmet veriyorlar” diye konuştu. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Odalar ve borsalar sayesinde şirket kuruluşlarının tamamı ticaret sicilleri tarafından gerçekleştirilecek. Odalarımız, borsalarımız güçlü, biz eskisinden çok daha iyi olacağız ve pozitif yansımalarını göreceğiz” dedi.

Teşekkür

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete A kalite hizmet belgemizim borsamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum,96 oda ve borsa arasında puan sistemine göre 8 sırada olmak emeğimizin bir göstergesidir. Bu belgenin alınmasında emeği geçen personelimize, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi. Cevdet Mete, Başbakan Binali Yıldırım’ın reformlara ilişkin önemli açıklamalarda bulunduğu hükümetin iş dünyasının önünü açmak için büyük gayret gösterdiğini ve ana başlıkları açıklanan reformların iş dünyası için çok önemli olduğunu ifade etti.

Nefes kredisi

Mete ayrıca TOBB ‘un hükümetimizle yaptığı girişimler neticesinde ticarete can suyu olacak Nefes Kredisinin şartlarının Cumartesi günü açıklanacağını, Pazartesi gününden itibaren, düşük faizli imkânların üyelere kullandıracağını, yeni kredi fırsatlarından tüm üyelerin yararlanması çağrısında bulundu.

31 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 477 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU