Günün Tarihi:16 Ocak 2021

Kahvehanede kitap okudular


Ferizli Hatice Aslan İlk ve Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri mahalle kıraathanesinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi. Geniş katılımla gerçekleşen programda öğrenciler okumanın önemine değindi.

Okuma etkinliği

Ferizli Sinanoğlu mahallesinde bulunan Hatice Aslan İlk ve Ortaokulunun, 54’üncü Kütüphane Haftası’nın programı kapsamında kıraathanelerinde kitap okuma etkinliğini geleneksel hale getiren Hatice Aslan İlk ve Ortaokulu öğretmenleri ve okul idaresi mahalle kıraathanelerinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

 

Okumaya katılım

Gerçekleşen programa Ferizli Kaymakam Vekili, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, Ferizli Belediye Başkanı yardımcıları Naci Kiral, Zafer Kotan, Sinanoğlu Mahallesi Muhtarı Yaşar Bakırtaş, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

 

Neden önemli

Etkinlik Okul müdürü Metin Gökdemir'in konuşması ile başladı. Gökdemir, öğretmenlerin programdaki temel amaçlarının, kitap okumanın ne kadar önemli olduğunu, gençlere ve çocuklara anlatabilmek olduğunu belirtti. Kitap okumanın her zaman her yerde olabileceğini belirten Türk konuşmasını sonlandırdı. Öğrenciler, öğretmenler ve katılan veliler tarafından 20 dakika boyunca kitap okundu.  

2 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 1043 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU