Günün Tarihi:1 Mart 2021

‘Eksikleri tespit edeceğiz’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir ve SASKİ bürokratlarıyla AKOM’da bir araya geldi.

Makamlar emanet

Toplantıda net mesajlar veren Başkan Toçoğlu, “Şehrin her bir karesinden sorumluyuz. Ben sadece kendi alanımla ilgilenirim, diğer birimler beni ilgilendirmiyor gibi bir düşünceye kapılamayız. Hepimiz bu şehrin taşından, toprağından, suyundan, temiz havasından, ağacından sorumluyuz. Bu şehre, bu ülkeye bizi bu makamlara getiren milletimize karşı sorumluyuz. Bu makamlar bize emanet edildi. Milletimiz bizlerden hizmet bekliyor. Şehrin her bir karesine karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek durumundayız” dedi.

Bize yakışan budur

Toçoğlu, “Şehir emanetine sahip çıkmak, şehrin doğasını, mimarisini korumak aynı zamanda kurumu da korumayı gerektirir. Bu koltuklarda oturuyorsak, milletin bize emanet ettiği koltuğun da hakkını, hukukunu korumak durumundayız. Bunun için önceliğimiz işimizi en iyi şekilde yapmak. Bizden beklenen budur. Bize yakışan da budur. Kibir, ego bizim kitabımızda yer alan ifadeler değildir. Biz tevazu ile işlerimizi sürdüreceğiz. Sorunları kaynağında tespit edeceğiz. Ben makamımda oturur, gelen sorunu çözerim diye bir şey yok. Biz gezeceğiz, tüm şehri göreceğiz. Eksikleri tespit edeceğiz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltecek adımları atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

3 Nisan 2018 , Salı Bu haber toplam 559 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU