Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Serdivan meclisi toplandı


Serdivan Belediyesi, Nisan Ayı Olağan Meclis toplantısı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleştirdi.

Üyeler

19 maddenin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda; belediye encümeninin yanı sıra hukuk, plan ve bütçe ile imar komisyon üyeleri de belirlendi. Kapalı zarf usulü yapılan oylama neticesinde encümen üyeleri; Necmi Kardeş, Ahmet Çalışkan ve Metin Kocabey olurken, açık oylama ile yapılan seçimlerde diğer komisyonlar şu isimlerden oluştu: Plan ve Bütçe Komisyonu; Cemil Kocacık, Soner Yıldız, Hüseyin Haldızoğlu, Serhat Yavuz Girti ve Lütfi Alibasiç. İmar Komisyonu; Burhan Tan, Köksal Saltık, Yusuf Karaca, Hasan Güzel ve Yıldıray Başlı. Hukuk Komisyon; Dursun Ceylan, Hüseyin Bayraktar, İsmail Ak, Siber Bacı ve Ahmet Ziya Akar olarak belirlendi.

Maddeler görüşüldü

Gündem maddeleri arasında yer alan 2017 Yılı Denetim Komisyon Raporu meclis üyelerine sunulurken, 2017 yılı faaliyetlerini oluşturan Faaliyet Raporu da gündem maddeleri arasında görüşüldü. Teamül gereği rapor okunmadan önce yerini başkanvekili Tahsin Çuhadar’a bırakan Başkan Alemdar, Milliyetçi Hareket Partili meclis üyelerinin daveti üzerine faaliyet raporunun okunması ve oylanmasını Milliyetçi Hareket Partisi meclis sıralarından takip etti.

Heyecan

Encümende ve komisyonlarda görev alacak olan meclis üyelerine başarılar dileyen Başkan Yusuf Alemdar, 2017 yılı faaliyet raporunun hazırlanmasında emeği geçen meclis üyelerine ve tüm çalışanlara da teşekkür ederek, “Hedefimiz; 2017 yılında ortaya koyduğumuz çalışmaların üstünde bir eforla 2018 yılında da vatandaşlarımıza hizmet etmek. İlk günkü heyecanla, mesafeleri birlikte kat etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

3 Nisan 2018 , Salı Bu haber toplam 534 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU