Günün Tarihi:8 Mart 2021

S.A.B.A.H. Çiçekli’yi ziyaret etti


Sakarya Afet Bilincini Geliştirme, Afete Hazırlama ve Arama Kurtarma Derneği(S.A.B.A.H.) Başkanı İlhan Durgut ve dernek üyelerinden bir gurup Akyazı’ya vekaleten Kaymakam olarak atanan Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli’yi ziyaret etti.

Ziyarette Başkan İlhan Durgut, S.A.BA.H. Derneğinin faaliyetleri hakkında bilgi verdikten sonra da Kaymakam Çiçekli’ye  faaliyetlerin yer aldığı bir dosyayı sundu.  Kaymakam Çiçekli’de  Vali yardımcılığı sırasında İl Afet Acil Durum bölümünün kendi konusu olduğunu belirterek  S.A.BA.H. Derneği hakkında bilgi sahibi olduğunu söyledi. Afetlerden en az zararla kalkabilmenin sizin gibi sivil toplum kuruluşlarının çok önemli olduğunu ifade eden Çiçekli, “Vatandaşların afet öncesi, afet sırasında ve afet sonrasında hazırlıklı olmasının önemi her geçen daha iyi anlaşılıyor. Sizler bu konuda önemli bir mesafe kat etmişsiniz. Tebrik ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kaymakamlık olarak S.A.BA.H. Derneğine gerekli desteği vereceğiz” dedi. 

4 Nisan 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 589 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU