Günün Tarihi:18 Ekim 2021

SASKİ’de uyum eğitimleri


SASKİ’de yeni uygulama kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçen personele yönelik Temel Oryantasyon Eğitimleri başladı.

Sürekli işçi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) bünyesinde kurulan SASKİ Personel Anonim Şirketi’nde 696 Sayılı KHK kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçen taşeron işçilere yönelik eğitimler başladı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen eğitimler kapsamında ilk olarak Abone İşleri Dairesi Başkanlığı personeline yönelik Temel Oryantasyon Eğitimi düzenlendi.

Çalışma sistemi

Ofis Sanat Merkezi’nde düzenlenen eğitimde İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Zeki Koç, Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız ve Kaçak Kontrol ve Tahakkuk Şube Müdiresi Evren Kocaman personele yönelik eğitim verdi. Eğitim kapsamında birimler, birimlerin faaliyetleri, personellerin özlük hakları, çalışma sistemi, kurumun organizasyon yapısı, kurum misyonu ve vizyonu gibi konular işlendi. SASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada oryantasyon eğitimlerinin sürekli işçi kadrosuna geçen tüm personellere verileceği belirtildi.

 

 

4 Nisan 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 710 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU