Günün Tarihi:17 Ocak 2022

SAMİB’de üyelere hidrolik eğitimi


SAMİB tarafından düzenlenen ‘Hidrolik Devre Elemanları ve Uygulama Teknikleri’ eğitim programı üyelere verildi.

Yoğun katılım

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) tarafından düzenlenen ve Rota Teknik Makina San. ve Tic. A.Ş. Yetkilileri tarafından verilen ‘Hidrolik Devre Elemanları ve Uygulama Teknikleri’ eğitimi, üye firma temsilcilerinin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi. Açılışta hazır bulunan SAMİB Yönetim Kurulu Üyeleri, eğitim programına katılan tüm üye firmaların temsilcilerine katılımlarından dolayı, teşekkürlerini ifade ederek, belirlenen yol haritası uyarınca kararlaştırılan eğitim faaliyetlerinin önümüzdeki haftalarda da sürdürüleceğini ifade ettiler.

Eğitim içeriği

İki tam gün süren eğitimde katılımcılara; Hidrolik konusu ile alakalı olarak; temel prensipler ve birimler, depo ve donanımları, boru, hortum, ve bağlantı parçaları, yağ özellikleri ve cinsleri, filtreleme, pompalar, hidrolik silindirler, sızdırmazlık elemanları, hidrolik valfler, hidrolik simgeler ve devreler, devre okuma ve çözme teknikleri, hidrolik biriktiriciler, hidrolik motorlar, oransal ve servo valfler, hidrolik sistemlerde arıza arama ve giderme yöntemleri ile Türk sanayinde mevcut durum ve karşılaşılan genel problemler  hakkında bilgiler verildi. Eğitim sonunda yapılan ‘Eğitim Faaliyeti Değerlendirmesinde’ katılımcılar eğitimin kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifadeyle teşekkürlerini  ilettiler. Eğitimin sonunda eğitime katılan tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi. 

9 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 797 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU