Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Doğru tercihin önemi


Adabilim Okulları Üniversite Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine Sakarya Üniversitesi’nin önemli fakültelerini gezdirdi.

Öğrenciler, Rehberlik Öğretmeni Emrah Yesir ve üniversiteden bir yetkili nezaretinde Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve İşletme Fakültelerini gezdiler. Aynı zamanda gezmiş oldukları her fakültede farklı bir eğitimci ile söyleşi yapma imkânı da buldu. Yetkililere tercih etmeyi planladıkları bölümün avantajlarından iş imkânlarına kadar merak ettikleri birçok konuda sorular soran öğrenciler gezinin sınav sürecindeki tercihlerine önemli katkısı olacağını belirttiler.

 

12 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 648 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU